Rentman_klantengesprek_cue2020

Een terugblik op onze CUE

Een groot en divers Rentman team was dit jaar aanwezig bij de CUE. We stonden er deze editie vooral om in contact te komen met onze klanten en uitgebreid over hun ervaringen en onze ontwikkelingen te praten.

Twee locaties – twee teams

Je kon ons team bij deze editie op twee verschillende locaties tegenkomen. Een klein deel van ons team was aanwezig op onze stand in de CUE Experience hal, waar Rentman productdemo’s een extra dimensie kregen door rookmachines en CO2 kanonnen van onze buren. 

Een groter team van support- en productcollega’s was aanwezig in een afgesloten ruimte van Ahoy, waar we in alle rust uitgebreid in gesprek konden met onze klanten. Dit gaf ons de kans om, naast het geven van support, onze ideeën voor te leggen en feedback te krijgen op functies die we momenteel ontwikkelen. 

Rentman_port2_cue2020-3

Feedback en nieuwe ontwikkelingen

Bij Rentman werken we nauw samen met klanten om mee te denken over de verbeteringen die we in onze software maken. De CUE was daarom voor ons een goede mogelijkheid om onze huidige ontwikkelingen aan bezoekers voor te leggen.

Rick Soons, Product Owner bij Rentman, was erg blij met de opzet “Dit geeft ons een kans om onze gebruikers en hun ervaringen beter te leren kennen. We kunnen zo direct feedback krijgen van verschillende klanten en onze ontwikkelingen beter sturen naar de wensen van gebruikers”.

Meer weten van de ontwikkelingen die we hebben besproken? Op onze publieke roadmap vind je een overzicht. Deel vooral zelf je ervaringen en ideeën met ons.

Bedankt aan iedereen die de tijd heeft genomen langs te komen. Het was een genoegen voor ons om een gezicht te kunnen plaatsen bij de personen die we zo vaak aan de andere kant van de lijn hebben. Daarnaast is de feedback die we hebben gekregen van grote waarde voor de ontwikkeling van onze software. Je zult ons de volgende keer dus weer zien in eenzelfde opzet. 


Tot de volgende editie!

  • Terug naar blog

  • Delen

Start gratis

Start gratis en ervaar hoeveel tijd je kunt besparen